Úvod

Lékárna U Stříbrného Orla v Náchodě a Lékárna U Černého Orla v Novém Města nad Metují nabízí široký sortiment léků, potravinových doplňků a zdravotnických pomůcek. Seženete u nás i nejrůznější speciální výživy pro sportovce, stejně jako zdravotní obuv a homeopatii.

Naše lékárna splní požadavky i těch nejnáročnějších klientů. Individuální přístup a zkušenosti našich lékárníků vám pomůžou vybrat účinnou a rychlou léčbu  a úlevu od potíží.

K sortimentu volně prodejných léků a léčiv na předpis nabízíme velký výběr potravinových doplňků, homeopatik, kosmetických přípravků (i pro malé děti), dětskou výživu, čajů a zdravotnických pomůcek.

Můžete si vybrat z široké nabídky kosmetických značek VICHY, Avene, Bioderma a Doliva. Lze u nás vyzkoušet kompresní elastické punčochy, bandáže na kotník, koleno a zápěstí. Nabízíme širokou škálu velikostí ortopedických vložek do bot, srdíček, podpatěnek i zdravotní ponožky.

Stálí i noví zákazníci mají možnost využít klientský program.

V případě jakýchkoliv dotazů můžete využít i náši e-mailovou adresu (stribrnyorel@seznam.cz), ať už pro objednávku či konzultaci.

V naší lékárně je možné platit poukázkami Flexipass, Vitalpass, Unišek a Unišek+, Cadhoc, Ticket Benefits a platební kartou.

Lze u nás koupit i čaje od firmy Oxalis, které lze i individuálně objednat přes náš e-mail.